STAŇ SA PARTNEROM NAŠEJ ZNAČKY

Všetci naši obchodní partneri pracujú s nástrojmi na prezentáciu značky Lamelio, ktoré sme pripravili. Stačí si len vybrať najvhodnejší spôsob a typ prezentácie.

LAMELIO DISPLAY BOX

Mobilný a pritom veľmi elegantný spôsob, ako ukázať Lamelio svojim klientom. Obsahuje vzorky všetkých modelov nástenných panelov v našej ponuke - CLASSIC aj ALLURE.
Rozmer: 32 x 27 x 13 cm

LAMELIO DISPLAY BOOK

Komplexnejší spôsob prezentácie, vhodný najmä pre menšie predajne s obmedzeným výstavným priestorom na stenách. Obsahuje všetky modely stenových panelov a vybrané ukončovacie lišty, ktoré máme v portfóliu. Rozmer: 70 x 36 x 5 cm

LAMELIO DISPLAY WALL

Celostenová prezentácia, určite najefektívnejšia! Umožňuje vašim zákazníkom okamžite si predstaviť, ako panely vyzerajú v reálnej inštalácii.
Rozmer: 141 x 244 cm.

LAMELIO DISPLAY WALL

Menšia verzia prezentácie na stenu. Spojenie vrchnej časti so vzorkami kolekcie CLASSIC a spodná inštalácia lamiel.
Rozmer: 175 x 138 cm

LAMELIO DISPLAY TOWER

Otočný, alebo aj pevný prezentačný panel, zobrazujúci ponuku. Ideálne riešenie pre salóny, alebo menšie prevádzky.
Rozmer: 48 x 48 x 210 cm.

LAMELIO CARTON BOX

Ideálne riešenie pre zákazníka, ktorý si môže panely vyskúšať vo svojom priestore. Malá šikovná krabička s plným balením vzorov.
Rozmer: 39 x 21 x 6 cm

LAMELIO "ALLURE" BOX

Naša nová kolekcia ALLURE v malej elegantnej čiernej krabičke. Je šikovná a pohodlne sa dá prenášať kamkoľvek potrebujete. Jej elegantný dizajn prezrádza očarujúce vnútro - nové a veľmi zaujímavé modely.
Rozmer: 41 x 14 x 6 cm

LAMELIO MDF logo

Nástenné logo značky LAMELIO je v prevedení MDF, na ktorom je vinylové logo. Ideálne na upútanie pozornosti k produktom značky LAMELIO.
Rozmer: 138 x 40 x 2 cm

LAMELIO akrylové logo

Nástenné logo značky LAMELIO je v prevedení na akrylovej doske s lesklým povrchom. Na doske je umiestnené vinylové logo a k podkladu je prichytené štyrmi ozdobnými dištančnými úchytmi. Montuje sa najmä na osadené lamely.
Rozmer: 118 x 25 x 0,3 cm

Ak Vás niečo zaujalo, kontaktujte nás na e-mailovej adrese:

alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.